10684
1031
60dk AL, 10dk Anında HEDİYE !
Sözleşme
Uyelik Sözlesmesi ve Gizlilik Ilkeleri
Is bu sözlesme konusu; internet ortaminda sunulan hizmetlerden yararlanma sartlari, taraflarin hak ve yükümlülüklerinin tespitidir.

Sözlesme Kapsami:
Is bu sözlesmenin kapsami, site içerisinde yer alan kullanima, üyelige ve hizmetlere iliskin www.canlimodeller.com Internet Teknolojileri tarafindan hazirlanmis olan uyari, yazi ve açiklama gibi beyanlardir. Üye, isbu sözlesme hükümlerini kabul etmekle, site içerisinde bulunan kullanima, üyelige ve hizmetlere iliskin tarafindan açiklanan her türlü beyani kabul etmis olmakla birlikte üye, bahsi geçen beyanlarda belirtilmis olan her türlü hususa uygun olarak davranacagini kabul, beyan ve taahhüt eder. Sözlesme Taraflari:

Is bu sözlesmenin kapsami, site içerisinde yer alan kullanima, üyelige ve hizmetlere iliskin Internet Teknolojileri tarafindan hazirlanmis olan uyari, yazi ve açiklama gibi beyanlardir. Isbu sözlesme, site sahibi ve isletmecisi olan; www.canlimodeller.com Internet Teknolojileri ile siteye üye olan kisi arasinda yapilan, internet ortaminda üye kaydi gerçeklesirken onaylandigi takdirde akdedilip karsilikli olarak yürürlüge girmistir.
Online Kameralı Üyeler Hepsini Göster
Görüntülü sohbet sitelerinden biri olan CanliModeller.com adresimizde 5651 Sayili Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K’nin 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERIMIZ yaptiklari paylasimlardan sorumludur. CanliModeller.com; üyelerinin yazismalarindan, sesli/videolu/görüntülü görüsmelerinden ve davranislarindan sorumlu tutulamaz.
Copyright © 2015 Tüm Haklari Saklidir ! Bu site showencam tarafından hazırlanmıştır.